Ligler
Oran Formatı
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Kuzey Florida Ospreys (Bayanlar) - Georgia Southern Eagles (Bayanlar) Tahminler

Yenile
Bitmiş 09/11 13:00
Country: ABD

Maç tahminleri

09/11/2024

Kuzey Florida Ospreys (Bayanlar)

13:00

Georgia Southern Eagles (Bayanlar)

Bet:Kazanan - Takım 2

Bahis parası koy

Eşzamanlı

Kazanır
Kazanır
0
3

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Kuzey Florida Ospreys (Bayanlar)
UNF - %
Georgia Southern Eagles (Bayanlar)
GASO - %

Puan Durumu

Takım O K Y TP G
1. Georgia Southern Eagles (Women)
1 1 0 82:70
174. North Florida Ospreys (Women)
1 0 1 49:119

Bahis ipuçları

Kuzey Florida Ospreys (Bayanlar)

7 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Kuzey Florida Ospreys (Bayanlar) 'si yenilgiyle sonuçlandı

Georgia Southern Eagles (Bayanlar)

3 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Georgia Southern Eagles (Bayanlar) 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Georgia Southern Eagles (Bayanlar)

2 / 2 Takımlar arasındaki son maçların Georgia Southern Eagles (Bayanlar) 'si galibiyetle sonuçlandı

Mərc:1x2 - K2

Kuzey Florida Ospreys (Bayanlar)

5 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Kuzey Florida Ospreys (Bayanlar) 'si

Georgia Southern Eagles (Bayanlar)

6 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Georgia Southern Eagles (Bayanlar) 'si

Georgia Southern Eagles (Bayanlar)

1 / 2 takımlar arasındaki son maçların sayısı Georgia Southern Eagles (Bayanlar) 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi

Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K2

Kuzey Florida Ospreys (Bayanlar)

5 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Kuzey Florida Ospreys (Bayanlar) 'si

Georgia Southern Eagles (Bayanlar)

6 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Georgia Southern Eagles (Bayanlar) 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

Georgia Southern Eagles (Bayanlar)

1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Georgia Southern Eagles (Bayanlar) 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K2

Kuzey Florida Ospreys (Bayanlar)

5 / 10 tüm müsabakalarda son maç Kuzey Florida Ospreys (Bayanlar) yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı

Georgia Southern Eagles (Bayanlar)

6 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Georgia Southern Eagles (Bayanlar) 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi

Georgia Southern Eagles (Bayanlar)

1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Georgia Southern Eagles (Bayanlar) 4. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı

Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K2

Kuzey Florida Ospreys (Bayanlar)

2 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Kuzey Florida Ospreys (Bayanlar) 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Georgia Southern Eagles (Bayanlar)

7 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Georgia Southern Eagles (Bayanlar) 'si yenilgiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 1

Kuzey Florida Ospreys (Bayanlar)

2 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Kuzey Florida Ospreys (Bayanlar) 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Georgia Southern Eagles (Bayanlar)

7 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Georgia Southern Eagles (Bayanlar) 'si yenilgiyle sonuçlandı

Mərc:1x2 - K1